برگزاری دومین دوره مسابقات منتخب استانی پارکور با حمایت شرکت رسا صدر سبلان الکترونیک


روابط عمومی شرکت رسا صدر سبلان الکترونیک، از برگزاری دومین دوره مسابقات آزاد پارکور به میزبانی هیات انجمن‌های ورزشی شهرستان اردبیل با حمایت شرکت رسا صدر سبلان الکترونیک خبر داد.

این دوره از مسابقات با حضور اساتید و پیشکسوتان ورزش استان اردبیل، با هدف حمایت از کودکان بی‌سرپرست استان و همچنین استعداد یابی و معرفی ورزشکاران برای مسابقات کشوری برگزار و با تقدیر از نفرات برتر و اهدای جوایز به کار خود پایان داد.

جناب آقای یوسف سعادتی، مسئول محترم برگزاری مسابقات پارکور بیان نمود: بعد از به رسمیت شناخته شدن ورزش پارکور در ایران، این مسابقه دومین سری از مسابقات استانی با حضور ۵۰ نفر شرکت کننده از شهرستان‌های پارس آباد، بیله سوار و اردبیل در حال برگزاریست.

در ادامه ریاست محترم کمیته پارکور استان اردبیل، جناب آقای مصطفی صدیق افزود: دومین دوره مسابقات آزاد پارکور با حضور ورزشکاران برتر استان و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی در فضایی امن، در حال برگزاری می‌باشد.

آقای نوید مهاجری، نماینده شرکت رسا صدر سبلان الکترونیک و داور مسابقات، از حضور و تلاش ورزشکاران در این مراسم تقدیر و تشکر نمود و در ادامه بیان کرد: ورزش از اهمیت بسیار بالایی در جامعه ما برخوردار است به همین دلیل شرکت رسا صدر سبلان الکترونیک با توجه به سابقه درخشانی که در حمایت از ورزش پارکور دارد، سعی بر این است که این مسابقات در بهترین وجه ممکن برگزار شده و مطابق با استانداردهای داوری جهانی باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.